Podrobnější hledání

Nabídka práce - LEAN SPECIALISTA - Velemyšleves

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

místo výkonu práce: Triangle Velemyšleves

Co vás čeká:

•Plánování a zlepšování výrobních postupů a provozu za účelem dosažení spolehlivější, účinnější a nákladově efektivnější výroby

•Řízení procesu definování a zavádění v závodu pro industrializaci produktů

•Zavedení a vedení kontrolních grafů kritických výrobních faktorů a činností za účelem dosažení výrobních výsledků, kapacit strojů a procesu a spolehlivosti výkonnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

•SŠ/VŠ vzdělání

•Zkušenosti se zaváděním konceptu LEAN v mezinárodní výrobní společnosti (automotive)

•Komunikativní znalost anglického jazyka

Co Vám můžeme nabídnout:

•Zajímavé platové ohodnocení

•Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)

•20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc

•Flexibilní pracovní dobu

•Dotované stravné

•Další firemní benefity po zkušební době

•Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)

•Firemní akce

kontakt: mmalcovska@cz.gestamp.com

Místo práce: Velemyšleves

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: