Podrobnější hledání

Nabídka práce - KREATIVNÍ GRAFIK - Žatec

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

místo výkonu práce: Zeyerova č.p. 1456

438 01 Žatec 1

nástup dohodou

Náplň práce:

Obalový design

Grafické návrhy log, corporate identity

Grafická příprava vizuálů, letáků, katalogů

Návrhy stojanů a dalších prvků Store designu

Upřednostňujeme:

Ovládání programů Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop

Schopnost vnést do práce kreativitu a neotřelé nápady

Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

Stabilní kreativní práci

Fixní mzdu s variabilní složkou - 25 000-50 000 Kč dle zkušeností

Přátelský kolektiv o cca 30 zaměstnancích

Prostor pro seberealizaci,Pravidelné firemní akce

Nápoje na pracovišti zdarma

Příspěvek na stravování pro nekuřáky,Příspěvek na dojíždění / bydlení

Pro zařazení do výběrového řízení zašlete prosím spolu s CV i portfolio. Nehledáme externí spolupráci. Děkujeme za pochopení.

Všem uchazečům se ozveme.

kontakt po, stř. čtv. 7,30 - 15,30 hod telefonicky na č. 474532040, nebo email: martin.kaderavek@sittardia.cz

Místo práce: Žatec

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: