Podrobnější hledání

Nabídka práce - Řidiči vysokozdvižného vozíku - Prostějov

Volné místo v oboru Řidiči vysokozdvižných vozíků

Váš strukturovaný životopis prosím zasílejte na kariera.prostejov@mubea.com

Pracovní náplň:

* obsluha VZV na oddělení logistiky/ve skladu - přeprava materiálu, naskladňování a vyskladňování kamiónů

* spolupráce s logistickým oddělením

Co po Vás požadujeme:

* platné oprávnění k řízení VZV min do 3t

* praxe v řízení VZV minimálně 1 rok

* ŘP sk. B

* znalost uživatelské práce na PC

* pojistka za škodu způsobenou výkonem práce (možno sjednat v průběhu nástupu)

Co Vám můžeme nabídnout:

* stabilní a motivující zaměstnání u největšího zaměstnavatele na Prostějovsku, mezinárodní výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu

* motivační finanční ohodnocení

* pololetní finanční bonusy až do výše 13. mzdy

* 5. týden dovolené ve formě finančního bonusu

* přátelské a dynamické pracovní prostředí

* dotované stravování/stravenky

* možnost kariérního postupu a rozvoje

* a další zaměstnanecké benefity

Váš strukturovaný životopis prosím zasílejte na kariera.prostejov@mubea.com.

Dvousměnný provoz

Firma:
MUBEA - HZP s.r.o.
Prostějov
Dolní 3137
796 01
Prostějov

Kontaktní osoba:
Mgr. Luboš Jadrný
tel: +420 582 778 566
e-mail: kariera.prostejov@mubea.com

Místo práce: Prostějov

Nástup od: 01.09.2019