Nabídka práce - Manager testování elektrických komponent - Praha

Toto volné místo již není aktuální.

místo výkonu práce: Střední č.p. 57/7, Veleslavín, 162 00 Praha 616

kontakt: Soudková Aneta, tel.: +420 235 094 323, e-mail: soudkova@beko-plm.cz

Náplň práce:

o Zajišťování zkoušek svazků elektrické instalace

o Management správy klimakomor a zkoušek vozů

o Testování a příprava, plánování testů a jejich vyhodnocení

o Odhalování chyb a návrhy jejich řešení

o Výroba mechatronických zařízení pro testování

o Logistika vzorků a zkouškových dílů

o Odpovědnost za dodržování plánů a termínů zkoušek

o Komunikace s ostatními odděleními

o Implementace změn

Požadujeme:

o Úplné střední vzdělání technického směru

o Komunikativní znalost NJ nebo AJ

o Technické a logické myšlení

o Zkušenosti s vývojem elektrických / elektronických komponent

o Zkušenosti s testováním v automobilovém průmyslu

o Zájem o nové technologie

o Smysl pro organizaci a komunikační dovednosti

o Ochotu učit ne novým věcem a stále se na sobě pracovat

o Flexibilitu

o Vyhlášku 50, paragraf 6

Nabízíme Vám:

o Práci pro renomované zákazníky

o Individuální finanční ohodnocení

o Odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)

o Příjemné pracovní prostředí

o Firemní bonusy

Místo práce: Praha

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: