Podrobnější hledání

Nabídka práce - uklízeč/ka výrobních prostor - Přeštice

Toto volné místo již není aktuální.

Pracovní náplň: běžný úklid nevýrobních prostor a sociálního zařízení, 2x ročně čištění všech typů oken, 2x ročně čištění interiéru služebních aut, čištění a doplňování nápojových automatů, v případě potřeby výpomoc ve výrobě

Požadujeme: ochotu pracovat ve 2směnném provoz (ranní směna 4:30-12:30 odpolední směna 12:30 – 19:30)

Nabízíme: 13. mzda, pravidelný roční nárůst mezd, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění, dotaci na stravování a další benefity firmy, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Dvousměnný provoz

Místo práce: Přeštice

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: