Podrobnější hledání

Nabídka práce - OBCHODNÍ ŘEDITEL/KA - Dobrá

Volné místo v oboru Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Popis:

A16 z:5/2/2018 a:12/2/2018

Pracovní doba pondělí až pátek 7:30-16:00 hod.

Náplň práce:

- zodpovídá za vedení kolektivu podřízených (iniciativa, přístup, pomoc při řešení obchodních případů, vstřícnost)

- zodpovídá za samostatné vyhledávání potenciální zakázky nebo potenciálního investora na přidělené oblasti v České republice

- samostatné vedení obchodních jednání s odběrateli

- vytvoření komplexní cenové nabídky

- zajišťuje technické, obchodní a finanční řešení zakázky

- reporting - vyhodnocuje výsledky zakázek

Požadujeme:

- Vzdělání SŠ/VŠ

- obchodní dovednosti min. 2 roky

- uživatelské znalosti PC (Excel, Word, Outlook, popřípadě program Pohoda - není podmínkou)

- ŘP sk. B - ochota intenzivně cestovat po celé ČR

- trestní bezúhonnost

- zodpovědnost, samostatnost, iniciativnost, systematičnost při řešení úkolů, schopnost zastřešit přidělený region, komunikační schopnosti, kreativita

Nabízíme:

- zajímavou práci v rámci rozvíjející společnosti

- zaškolení

- služební automobil, telefon, PC

- dlouhodobý rozvoj, vzdělávací programy, finanční ohodnocení odpovídající pracovním schopnostem a zkušenostem, příjemné pracovní prostředí

- práci na HPP

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Kontakt:

- nabídky se stručným životopisem zasílejte, prosím, prostřednictvím e-mailu na adresu: obchod@fajners.cz

Firma:
Fajners, s.r.o. pracoviště celá ČR
Dobrá

Dobrá

Kontaktní osoba:
Miloslav Šmejkal
tel: +420 773 272 555
e-mail: obchod@fajners.cz

Místo práce: Dobrá

Nástup od: 01.02.2018