Podrobnější hledání

Nabídka práce - MECHANIK ODDĚLENÍ ÚDRŽBY - Ústí nad Orlicí

Toto volné místo již není aktuální.

MÍSTO VÝKONU: Janderova č.p. 525, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3

VÝŠE MZDY: 118 Kč/hodinu + až 30 % prémie

NÁPLŇ PRÁCE:

- Zajišťování oprav a údržby výrobních zařízení

- Obsluha obráběcích strojů v rámci výroby

- Spolupráce se seřizovači

- Ostatní činnosti související s výrobou

POŽADUJEME:

- Výuční list

- Praxe min. 2 roky

- Orientace ve výkresové dokumentaci

- Znalost práce na obráběcích strojích (fréza, soustruh, bruska na plocho)

- Svářecí průkaz (svařování plamenem, MIG)

- Průkaz VZV výhodou

- Ochota učit se, pečlivost

NABÍZÍME:

- Dodatková dovolená (5dnů/ rok)

- Dotované stravování - stravenky

- Vánoční příspěvek

- Příspěvek na dovolenou

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Příspěvek na životní pojištění

- PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Dvousměnný provoz

Místo práce: Ústí nad Orlicí

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: