Podrobnější hledání

Nabídka práce - Rozpočtář energetických staveb - Uničov

Volné místo v oboru Rozpočtáři specialisté

Pracoviště: Bratří Čapků č.p. 821, Uničov. Nástup možný ihned.

Do našeho týmu hledáme schopné uchazeče na pozici Rozpočtář.

Pracovní náplň:

- oceňování VaV a rozpočtů (prací a výrobků v oblasti energetiky a staveb)

- spolupráce na přípravě technických a obchodních nabídek

- komunikace s dodavateli technologií a služeb

- zpracování kalkulačních podkladů

- vedení dokumentace

- sběr dat a analýza faktorů

- tvorba cen

Požadujeme:

- min. základní zkušenosti v oblasti rozpočtářské činnosti

- znalost práce s PC (MS Office)

- zodpovědnost

- samostatnost

- schopnost práce v týmu

- min. SŠ vzdělání technického směru

Nabízíme:

- po krátkém zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou

- 40 hodin/týden, možnost kombinace zkráceného pracovního úvazku nebo "home-office"

- zajímavé mzdové ohodnocení, HM 22 000 - 35 000,00 Kč/měsíc

- stabilní zázemí perspektivní společnosti (součást skupiny ADI H&P)

- podporu vzdělávání a osobního růstu

- firemní benefity (pracovní pomůcky: NB, MT, …, stravenky, připojištění apod.)

V případě Vašeho zájmu zasílejte své strukturované životopisy s průvodním dopisem POUZE na adresu: MARTECH HOLDING a.s., Bratří Čapků č.p. 821, 783 91 Uničov nebo elektronicky na e-mailovou adresu: martechholding@martechholding.cz.

Pružná pracovní doba

Firma:
MARTECH HOLDING a.s.
Uničov
Bratří Čapků 821
783 91
Uničov

Kontaktní osoba:
Jen písemně
tel:
e-mail: martechholding@martechholding.cz

Místo práce: Uničov

Nástup od: 01.03.2018