Nabídka práce - Projektový manažer energetických staveb - Uničov

Volné místo v oboru Řídící pracovníci v oblasti projektování

Pracoviště: Bratří Čapků č.p. 821, Uničov. Nástup možný ihned.

Do našeho týmu hledáme schopné uchazeče na pozici Projektový manažer.

Pracovní náplň:

- koordinace veškerých činností při realizaci zakázky v oblasti energetických staveb, tzn. od spolupráce na přípravě nabídky a samotné zakázky, až po předání stavby investorovi

- zajištění hladkého průběhu realizace zakázky (dodržení rozpočtu stavby a časového harmonogramu)

- komunikace se zákazníkem, technickým dozorem, zástupci subdodavatelských firem atd.

- pravidelná účast na kontrolních dnech a poradách (projekty po celé ČR, převážně Morava)

- monitoring a průběžné vyhodnocování zakázek (řízení nákladů zakázky, kontrola činností dle smlouvy investorské a subdodavatelské)

- pravidelná účast na školeních BOZP a PO, práce s platnými legislativními předpisy souvisejícími s realizací zakázek

Požadujeme:

- zkušenosti s technickou činností (vedení a koordinace staveb)

- znalost práce s PC (MS Office)

- zodpovědnost

- odolnost vůči stresu

- organizační a komunikační schopnosti

- samostatnost

- schopnost práce v týmu

- reprezentativní chování a vystupování vůči investorovi

- flexibilitu a schopnost improvizace

- řidičský průkaz sk. B

- min. SŠ vzdělání technického směru, praxi min. 3 roky, nejlépe v oboru technologická zařízení staveb nebo pozemní stavby, elektro apod.

Nabízíme:

- po krátkém zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou

- nadstandardní mzdové ohodnocení, HM 40 000 - 50 000 Kč/měsíc

- pružná pracovní doba

- stabilní zázemí perspektivní společnosti (součást skupiny ADI H&P)

- podporu vzdělávání a osobního růstu

- firemní benefity (služební automobil, pracovní pomůcky: NB, MT, …, stravenky, připojištění apod.)

V případě Vašeho zájmu zasílejte své strukturované životopisy s průvodním dopisem POUZE na adresu: MARTECH HOLDING a.s., Bratří Čapků č.p. 821, 783 91 Uničov nebo elektronicky na e-mailovou adresu: martechholding@martechholding.cz.

Pružná pracovní doba

Firma:
MARTECH HOLDING a.s.
Uničov
Bratří Čapků 821
783 91
Uničov

Kontaktní osoba:
Jen písemně
tel:
e-mail: martechholding@martechholding.cz

Místo práce: Uničov

Nástup od: 01.03.2018