Nabídka práce - Vedoucí zkušebny dlouhodobých zkoušek - Čenkov

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Pozice:vedoucí zkušebny dlouhodobých zkoušek

POŽADUJEME:

- SŠ/VŠ technického zaměření

- Prokazatelná zkušenost z laboratoře / zkušebny

- Aktivní znalost AJ nebo NJ

- Uživatelská znalost MS Offi ce, výhodou znalost SW LabView

- Schopnost dobře organizovat práci v týmu, převzít odpovědnost za výsledky a konstruktivně řešit problém, samostatnost

- Znalosti a zkušenosti z oblasti měřící a řídící techniky

- Znalost automotive standardů výhodou

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

- Odpovědnost za řízení a chod zkušebny

- Zajišťování a plánování dlouhodobých zkoušek výrobků a tvorba příslušné dokumentace

- Testování výrobků a následné zpracovávání výsledků

- Spolupráce s ostatními odděleními v ČR i v zahraničí

Zaměstnanecké výhody: roční odměna, měsíční bonus, flexibilní pracovní doba, týden dovolené navíc, podnikové stravování, lékařská péče v sídle firmy, příspěvek na penzijní a životní připojištění, sociální benefity-slevy na různé relaxační programy, akce pro zaměstnance

Nástup možný ihned. Mzda: 40 000,- až 55 000,- Kč

Kontakt: Moutelíková Radka, tel.: 318 493 378, 606 075 882 od 8:00 do 16:00 hod., e-mail: r.moutelikova@kostal.com

Místo výkonu práce:Kostal Kontakt Systeme GmbH - organizační složka, Čenkov č.p. 8

Pružná pracovní doba

Místo práce: Čenkov

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: