Podrobnější hledání

Nabídka práce - Projektový manažer - Blansko

Volné místo v oboru Řídící pracovníci v průmyslové výrobě

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, následně na dobu neurčitou.

Požadavky: VŠ vzdělání, předchozí zkušenost s řízením projektů, znalost anglického nebo německého jazyka, schopnost plánovat, rozvíjet a dosáhnout cíle projektu, pozitivní a na cíl orientovaný přístup, velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, systematičnost, uživatelská znalost MS Office aplikací (Excel, Word, PowerPoint).

Popis pracovní pozice: koordinace a řízení projektů, dohled nad realizací jednotlivých fází projektu, řešení vzniklých problémů, komunikace a spolupráce s odděleními zapojenými do projektu, úzká spolupráce s obchodním oddělením.

Zaměstnanecké výhody: práce v zavedené společnosti a perspektivním oboru, příjemné pracovní prostředí založené na důvěře, možnost karierního postupu, zaměstnanecké benefity, 13. plat, 5 týdnů dovolené, závodní stravování.

Kontakt: telefonicky Po-Pá v době 7-14 hod na č. 516 482 045 - p. Bučková, e-mail: buckova.lenka@buse.cz.

Pružná pracovní doba

Firma:
BUSE s.r.o.
Blansko
Masarykova 403
678 01
Blansko

Kontaktní osoba:
Lenka Bučková
tel: +420 516 482 045
e-mail: buckova.lenka@buse.cz

Místo práce: Blansko

Nástup od: 14.02.2018