Podrobnější hledání

Nabídka práce - VÝŽIVOVÝ SPECIALISTA/-KA - Hradec Králové

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

VÝŽIVOVÝ SPECIALISTA/-KA

- PP na dobu neurčitou, možnost zkráceného pracovního úvazku či DPP, DPČ, nástup dle domluvy

. Náplň práce: poradenství v oblasti zdravé výživy pro zajištěnou klientelu, zpracování osobních výživových plánů pro klienty Světa zdraví dle Metabolické diagonostiky KNT

- Požadujeme: znalosti na úrovni min. SŠ vzdělání, vztah ke zdravotnímu životnímu stylu, odborné vzdělávání v oboru výživy (minimálně kurs Nutris, Nutri Academy nebo obdobný), ochotu a schopnost učit se, aktivitu a samostatnost, výborné komunikační schopnosti a zájem o práci s lidmi, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a loajalitu

- Nabízíme: náročnou a zajímavou práci v dynamicky rostoucí firmě, dlouhodobou a perspektivní spolupráci, kontinuální odborné vzdělávání v oboru, jistotu fixní mzdy + vysoké odměny, zajištěnou klientelu

- V případě zájmu nám zašlete životopis na e-mailovou adresu: cv@svet-zdravi.biz nebo zavolejte na tel. číslo 605 564 665 (kontaktní osoba: Bc. Nikola Kratinová)

Místo práce: Hradec Králové

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: