Podrobnější hledání

Nabídka práce - Technici - Valašské Meziříčí

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

TECHNICI

Nástup možný ihned!

POŽADUJEME: SŠ vzdělání technického směru v oboru výroby nábytku, znalost programu TurboCad, DAEXCUT, Optimalizačních programu, Maestro/Xilog, MS Office, čtení výkresů, měření, komunikativní dovednosti, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, manuální zručnost, odolnost vůči stresu, bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B.

NÁPLŇ PRÁCE: Příprava podkladů do výroby, zpracování cenových nabídek, komunikace se zákazníkem

Vhodné pro absolventy

NABÍZÍME: Práci na plný úvazek. Platové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům. 2 dny dovolené navíc. Příspěvek na stravování. Dle výsledků společnosti finanční příspěvek na letní dovolenou a vánoce. Zázemí silné, rostoucí společnosti s dlouholetou tradicí. Komplexní zaškolení na moderních strojích (nový strojový park). Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Chuť k práci, dokážeme ohodnotit!

PRVNÍ KONTAKT: životopis zasílejte na e-mail: prodejna@krajcar.cz

ov. 22.5.

Místo práce: Valašské Meziříčí

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: