Podrobnější hledání

Nabídka práce - Palič - Přerov

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Náplň práce:

dělení materiálu kyslíko-acetylénovým plamenem; obsluha číslicově řízeného pálicího stroje (2x6m); kontrola svěřeného stroje; vázání břemen a manipulace s materiálem.

Požadujeme:

vyučení ve strojírenském oboru; svářečský průkaz - ZK 311 2 1.1 (D-G2) - pálení výhodou; vazačský a jeřábnický průkaz výhodou; znalost čtení technické dokumentace; ochotu k práci ve dvousměnném provozu.

Nabízíme:

flexibilní zaměstnanecké výhody (stravenky/penzijní připojištění/dárkové poukazy/relax); 5 týdnů dovolené; dotované jazykové kurzy; stravování v areálu; zdravotní péče; sociální program; zaměstnanecké akce.

Zájemci se mohou hlásit:

- zasláním životopisu (CV) v českém jazyce na email: personalni@pspmachinery.cz.

Dvousměnný provoz

Místo práce: Přerov

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: