Nabídka práce - Procesní inženýr/ka - cenové nabídky - Velemyšleves

Volné místo v oboru Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté

Popis:

místo výkonu práce: Triangle 61

Náplň práce:

-Vytváření technických podkladů pro zpracování cenových nabídek

-Získávání cenových nabídek na nastroje a zařízení od dodavatelů

-Sledování kapacit výrobních zařízení

-Vedení procesu inženýrských změn

Požadujeme:

-Pracovní zkušenost na obdobné pozici v mezinárodní výrobní společnosti

-Velmi dobrou znalost anglického jazyka v písemné i mluvené formě

-Znalost španělského jazyka výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

-Zajímavé platové ohodnocení

-Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)

-20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc

-Flexibilní pracovní dobu

-Dotované stravné

-Další firemní benefity po zkušební době

-Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)

-Firemní akce

kontakt:mmalcovska@cz.gestamp.com

Pružná pracovní doba

Firma:
GESTAMP LOUNY s.r.o.
Velemyšleves
61
438 01

Kontaktní osoba:
Michaela Malcovská
tel:
e-mail: mmalcovska@cz.gestamp.com

Místo práce: Velemyšleves

Nástup od: 15.06.2018