Podrobnější hledání

Nabídka práce - Inženýr logistiky - Velemyšleves

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

místo výkonu práce: Triangle 61

Náplň práce:

-Návrh, vývoj a soustavné zdokonalování logistických procesů toku materiálu

-Návrh a vývoj skladových a úložných systémů

-Aktivní zapojení do projektů, zastupování logistického oddělení

-Aktivní účast na rozvoji efektivity skladových zásob a udržování zásob na vhodné úrovni

-Tvorba, zavádění a kontrola metody 5S v logistice

Požadujeme:

-VŠ/SŠ vzdělání

-Zkušenosti na obdobné pozici v automotive

-Komunikativní znalost anglického jazyka

Co Vám můžeme nabídnout:

-Zajímavé platové ohodnocení

-Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)

-20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc

-Flexibilní pracovní dobu

-Dotované stravné

-Další firemní benefity po zkušební době

-Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)

-Firemní akce

kontakt:mmalcovska@cz.gestamp.com

Pružná pracovní doba

Místo práce: Velemyšleves

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: