Nabídka práce - Seřizovači a obsluha obráběcích strojů - Proboštov

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Požadujeme (kvalifikační požadavky):

- samostatnost, přesnost, spolehlivost

- schopnost rychlého zapracování, flexibilitu

- ochotu pracovat ve třísměnném režimu

- úspěšné složení testu manuální zručnosti a vědomostí

- základní znalost měření

Pracovní náplň:

- obsluha obráběcího stroje

- kontrola rozměrů a kvality výrobků

- výroba dílů pro následné obrábění na dalších pracovištích

Nabízíme:

- zázemí mezinárodní stabilní strojírenské společnosti

- odbornou a rozmanitou práci v atraktivním oboru

- příjemné pracovní prostředí

- přátelský kolektiv

- 5 týdnů dovolené

- stravování v závodní jídelně

Mzdové ohodnocení bude určeno dle zkušeností a praxe.

Pracovní doba 6-14 hod, 14-22 hod, 22-6 hod.

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem.

Třísměnný provoz

Místo práce: Proboštov

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: