Nabídka práce - VEDOUCÍ ŠKOLNÍHO STRAVOVÁNÍ - Velké Meziříčí

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Popis pozice:

- Úvazek: 0,7 .

- Předpokládaný nástup: 1.6.2018

- Platová třída 8 (dle vzdělání a praxe - zařazení do platových tříd a stupně)

Požadavky:

- Dobrá znalost práce na PC

- Středoškolské vzdělání v oboru stravování, popř. ekonomického výhodou

- Organizační schopnosti

- Samostatnost

- Schopnost práce v týmu

- Odpovědnost a důslednost

- Spolehlivost

- Loajalita

- Praxe výhodou

Žádosti s přiloženým životopisem zasílejte přímo na email: suchanek@vuvm.cz

Místo práce: Velké Meziříčí

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: