Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - odpovědný/á vedoucí - Blatnička

zpět na přehled »

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Pracoviště: Blatnička 143. Nabízíme: HPP - práce na plný úvazek, po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, zaměstnanecké benefity, práce v příjemném prostředí vinotéky, zajímavé platové podmínky včetně provizního systému odměňování, nástup možný ihned, karierní růst, získávání znalostí a informací na školení a kurzech pořádané someliérem společnosti, možnost ubytování.

Požadujeme: odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, loajalnost, schopnost dobré komunikace s lidmi, organizační schopnosti, reprezentativní vystupování při jednání se zákazníky, praxe v oboru nutná, ochota učit se novým věcem, znalost vína velkou výhodou, nutná znalost anglického jazyka (NJ výhodou), řidičské oprávnění skupiny B.

Náplň práce: prodej vín a pochutin zákazníkům, firemní klientele, obsluha zákazníků při posezení, ubytovávání zákazníků, zajištění chodu wellnes a sportovišť, zápůjčkový řád sportovních potřeb, degustace pro zákazníky, objednávání a doplňování zboží na prodejně, práce s pokladním systémem.

Zajímavé platové podmínky, zaměstnanecké slevy, příjemné pracovní prostředí, vedení a kolektiv, firemní školení, jiné výhody. Kontakt na tel. 725 919 875, na mail: personalistika@vinohruska.cz

Pružná pracovní doba

Místo práce: Blatnička


Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: