Podrobnější hledání

Nabídka práce - Finanční manažer - Žichlínek

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Místo výkonu práce: Žichlínek č.p. 200, 563 01 Lanškroun

Požadavky pro zaměstnance:

- Základní znalost účetnictví

- Znalost práce na PC (MS Word, Excel, Powerpoint, technika administrativy)

- Samostatnost při plnění pracovních úkolů a řešení problémů

- Řidičské oprávnění skupiny B

Náplň práce:

- Finanční řízení projektů MAS Lanškrounsko

- Vyúčtování dotací

- Příprava a podání Žádostí o platbu projektů MAS Lanškrounsko

- Komunikace s poskytovatelem dotace

- Spolupráce s účetním organizace

Kontakt: telefonicky 8 - 16 hodin nebo e-mailem

Více informací na www.maslanskrounsko.cz

Místo práce: Žichlínek

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: