Nabídka práce - Produktový, hypoteční a investiční specialista/tka -

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Náplň práce:

Hledáme schopného obchodníka do nově otevřené kanceláře. Práce bez nutnosti aktivního vyhledávání klientů ve svém okolí (klientský kmen), jedná se o práci z velké části v terénu, servisní činnost našim klientům po předem domluvené schůzce prostřednictvím našeho call centra.

Požadujeme:

pracovní místo je vhodné pro cílevědomé a ambiciózní uchazeče, ekonomické zaměření vítáno, praxe v této oblasti výhodou, komunikativnost, spolehlivost, znalost práce na PC, samostatnost, vnitřní motivace, obchodní talent, prodejní dovednosti, trestní rejstřík bez záznamu, ŘP sk. B, po zapracování bezplatné školení a registrace u ČNB, kariérní růst, seberealizace.

Nabízíme:

firemní benefity - mobilní telefon, notebook, tiskárna, automobil atd.

Zájemci se mohou hlásit u Mgr. Jiřího Matějíčného:

- zasláním životopisu (CV) na email: infozam@seznam.cz;

- telefonicky od 8,00 do 20,00 hod. na čísle 775308283;

- osobně na adrese Jiráskova 2088, 753 01 Hranice

Pružná pracovní doba

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů, např. následující volná místa: