Nabídka práce - Manažer pro komunikaci se zákazníky rodinných domů - Česká Lípa

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Náplň práce:

- zpracování požadavků nových klientů prostřednictvím sociálních sítí a emailu

- příprava nabídky (koordinace a zajištění zpracování nabídky, příprava dokladové části)

- kompletace a předání nabídky

- komunikace se zákazníkem po celý proces spolupráce (od poptávky do předání domu)

Požadujeme:

- znalost ve stavebním nebo obchodním oboru

- dobrá znalost na PC

- řidičský průkaz skupiny B

- zodpovědnost

- samostatnost

- prezentační a komunikační na skvělé úrovni

- flexibilní pracovní doba

Nabízíme:

-spolupráci ve skvělém týmu

-zastupování společnosti s vizí a unikátní technologií

- zaměstnání ve stabilní společnosti za slušných pracovních a mzdových podmínek

-možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

-zaměstnanecké výhody

-jednosměnný provoz

-plný úvazek

-pracovní poměr na dobu neurčitou

Pozice je vhodná i pro cizince.

První kontakt emailem!

Místo práce: Česká Lípa

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: