Podrobnější hledání

Nabídka práce - VEDOUCÍ SMĚNY EXPEDICE - Písek

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

POŽADUJEME :

-SŠ vzdělání

-Zkušenosti s vedením pracovního týmu

-Znalost práce na PC

-Zkušenosti s prací v oblasti skladů a logistiky

-Znalost systému SAP - výhodou, průkaz řidiče MV - výhodou

-Ochotu pracovat v třísměnném provozu

-Komunikativní dovednosti, manažerské schopnosti, loajalitu

Nástupní mzda od 22 000,-Kč.

NÁPLŇ PRÁCE:

-Vedení týmu 30 pracovníků

-Řízení skladů a expedic

-Řízení příjmů a výdejů ze skladu hotové výroby

-Fyzický i účetní příjem hotové výroby do skladu

-Příprava dodávek dle návrhu expedic

-Kontrola expedic, vyskladňování expedic

NABÍZÍME:

-Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 22 let v ČR

-Pracovní poměr na dobu neurčitou

-5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP

-Příplatky až 4 000Kč měsíčně

-13. mzda - 15 000Kč ročně

-Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně

-Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně

-Stravování přímo v závodě (20-30Kč menu)

Třísměnný provoz

Místo práce: Písek

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: