Podrobnější hledání

Nabídka práce - Obchodní ředitel/ka - Pardubice

Volné místo v oboru Obchodní náměstci (ředitelé)

Popis:

Místo výkonu práce Dražkovice.

Náplň práce : řízení obchodní politiky společnosti a obchodního týmu, komunikace s dodavateli a zákazníky, vyjednávání obchodních podmínek, tvorba kalkulací, rozvíjení sortimentu, analýzy potřeb a změn trhu, spolupráce na marketingových aktivitách.

Požadujeme : vzdělání SŠ/VŠ nejlépe technického směru, obchodní zdatnost, praxe na podobné pozici min. 2 roky, samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, aktivní znalost AJ, pokročilá znalost práce s kancelářským SW, ŘP sk. B., všeobecný rozhled, ochota cestovat. Technické zaměření a praxe v chladicí technice vítány.

Nabízíme perspektivní práci v přátelském kolektivu, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování, zaměstnanecké výhody, služební vozidlo.

Životopisy prosím zasílejte na e-mail prace@kas.cz, do subjektu prosím uveďte “Obchodní ředitel”.

Firma:
K a S, s.r.o.
Pardubice
157
533 33
Pardubice

Kontaktní osoba:
Personalista
tel:
e-mail: prace@kas.cz

Místo práce: Pardubice

Nástup od: 01.06.2018