Podrobnější hledání

Nabídka práce - OPERÁTOR VÝROBY - Písek

Volné místo v oboru Montážní dělníci mechanických zařízení

Popis:

CIZ

Pracovní doba: třísměnný nebo i čtyřsměnný provoz - podle zařazení pracovníka ke konktrétní pracovní lince

Vhédné i pro absolventy.

Náplň práce: jedná se o práci na strojích vyrábějící výfuky (práce ve stoje); některé pozice vyžadují dobrou fyzickou zdatnost

Požadujeme: plnit úkoly stanovené vedoucím pracovníkem směřující k plnění výrobních ukazatelů tak, aby odpovídaly požadavkům zákazníka; dodržovat zásady standardizace práce a dle potřeb závodu vypomáhat při inventurních pracích; měřit a zaznamenávat výsledky své práce do připravených formulářů dle standardů firmy a nařízení vedoucího pracovníka ; podávat zlepšovací návrhy vedoucí ke zvýšení výkonu, zlepšení pracoviště, snížení nákladů či jiné a realizovat je

Zkušenosti ve výrobním závodě velkou výhodou.

Nabízíme: příspěvek na ubytování, závodní stravování.

Třísměnný provoz

Firma:
Faurecia Automotive Czech Republic s.r.o.
Písek
Průmyslová 466
397 01
Písek

Kontaktní osoba:
Kateřina Šáchová
tel: +420 724 679 587
e-mail: katerina.sachova@faurecia.com

Místo práce: Písek

Nástup od: 22.03.2018