Podrobnější hledání

Nabídka práce - DĚLNÍK - SEŘIZOVAČ - Ústí nad Orlicí

Volné místo v oboru Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

MÍSTO VÝKONU: Janderova č.p. 525, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3

PRACOVNÍ NÁPLŇ: údržba strojů ve výrobě respirátorů a ochrany sluchu

POŽADUJEME:

- praxe na obdobné pozici vítána

- vyučení v oboru strojní zámečník, mechanik, nástrojař

NABÍZÍME: PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Třísměnný provoz

Firma:
Moldex/Metric v.o.s.
Ústí nad Orlicí
Janderova 525
562 03

Kontaktní osoba:
Jaroslava Nemšáková
tel: +420 465 519 001
e-mail: j.nemsakova@moldex.cz

Místo práce: Ústí nad Orlicí

Nástup od: 01.08.2018