Podrobnější hledání

Nabídka práce - OPERÁTOR VÝROBY - Písek

Volné místo v oboru Montážní dělníci mechanických zařízení

Popis:

CIZ

Co budete dělat?

- podílet se na lisování a montáži automobilových součástí a průmyslových výrobků.

Požadujeme:

- fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav, uvítáme praxi v oblasti automotive nebo sériové výrobě.

Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme:

- práci na HPP s možností kariérního růstu

- variabilní složku mzdy 0 - 3 000,- Kč/měsíc

- příplatek za odpolední a noční směnu

- příplatek za práci ve ztížených podmínkách

- 5 dní dovolené navíc

- stravenky

- možnost ubytování s příspěvkem nebo příspěvek na vlastní ubytování

- výhodné telefonní tarify

- zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Třísměnný provoz

DP WORK s.r.o. - Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o. Písek
Písek
Za Pazdernou 1531
397 01
Písek

Kontaktní osoba:
Dana Velková
tel: +420 739 486 012
e-mail: dana.velkova@dpwork.cz

Místo práce: Písek

Nástup od: 22.03.2018