Podrobnější hledání

Nabídka práce - Manažer/ka obchodní skupiny - Chrudim

Volné místo v oboru Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Popis:

Pracoviště: Na Ostrově 177, Chrudim.

NÁPLŇ PRÁCE: vytvoření vlastního prodejního týmu a jeho vedení v daném kraji, tel. a přímá (schůzka) komunikace se zákazníky naší společnosti, možnost práce z domova, nabídka produktů novým nebo stávajícím zákazníkům, příprava dokumentace pro zákazníky, vyřizování dotazů a požadavků zákazníků, spolupráce s dalšími útvary společnosti, účast při tvorbě procesů a postupů, práce v interních systémech.

POŽADAVKY: ŘP sk. "B". Vlastní automobil a praxe v oboru prodeje D2D (elektřina/plyn) a telemarketing - výhodou

NABÍZÍME: stálý měsíční příjem, motivační osobní ohodnocení, čtvrtletní prémie, nadstandartní provize, široké portfolio zákazníků, zaměstnanecké benefity, zázemí silné a stabilní společnosti, moderní pracovní prostřední, přátelskou atmosféru na pracovišti a férové jednání, možnost seberealizace a zdokonalení komunikačních a prodejních dovedností, prostor pro kariérní růst a vytvoření vlastního prodejního týmu. Dále finanční bonusy, bezplatné proškolení, neomezené volání, nadstandartní provize.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá 8,30-18hod., e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Pružná pracovní doba

Firma:
CENTROPOL ENERGY, a.s.- Chrudim
Chrudim
Na Ostrově 177
537 01
Chrudim

Kontaktní osoba:
Petr Bango
tel: +420 773 998 910
e-mail: kariera.centropol@post.cz

Místo práce: Chrudim

Nástup od: 01.05.2018