Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - Obchodní ředitel - Kutná Hora

zpět na přehled »

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Obchodní ředitel definuje a implementuje obchodní strategii, řídí obchodní tým a koordinuje veškeré činnosti v souladu s obchodní strategií organizace.

Pracovní náplň: Příprava, průběžná aktualizace, řízení implementace a vyhodnocení obchodní strategie organizace v souladu s jejími strategickými cíli. Monitorování a analyzování trhu a vývojových trendů, nacházení nových obchodních příležitostí. Stanovování interních směrnic pro obchodní činnost organizace. Rozvoj vztahů v segmentu klíčových zákazníků organizace. Schvalování obchodních smluv a zakázek. Reprezentování organizace na jednáních se stálými obchodními partnery, potenciálními zákazníky a dalšími subjekty. Analyzování výsledků obchodního týmu a příprava zpráv o průběhu a výsledcích obchodní činnosti organizace. Spolupráce s ostatními univerzálními celky organizace. Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace.

Vzdělání: Magisterský studijní program v oboru ekonomika a management nebo VŠ technického směru. Znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalšího světového jazyka výhodou.

Dovednosti: Posuzování a rozhodování o obchodní a marketingové politice organizace v rámci jejího celkového řízení. Implementace a rozvoj obchodní strategie organizace v zájmu trvalého růstu a úspěšného rozvoje. Zpracování obchodních plánů v souladu se strategií organizace. Řízení obchodních činností firmy. Provádění rozborů efektivnosti prodeje, jednotlivých obchodních akcí nebo významných obchodních případů. Analyzování a monitoring trhu, vývojových trendů a odbytových příležitostí organizace. Budování obchodní sítě. Posouzení a schválení interních směrnic a metodik pro oblast obchodní a odbytové politiky organizace. Koordinování spolupráce s ostatními úseky organizace v rámci řízení celkové obchodní a odbytové strategie. Reprezentace organizace na jednáních s obchodními partnery a dalšími subjekty v rámci řízení celkové obchodní a odbytové strategie organizace

Organizace práce, řízení a motivace zaměstnanců. Kontrola a hodnocení kvality a výsledků práce podřízených pracovníků. Vytváření finančního plánu útvaru. Posuzování a hodnocení efektivnosti hospodaření a výkonnosti svěřeného úseku.

Zaměstnanecké výhody: motivační bonusy, příspěvek na závodní stravování.

V případě zájmu se hlaste na uvedené kontakty.

Místo výkonu práce: Karlov 197, Kutná Hora

Pružná pracovní doba

Místo práce: Kutná Hora


Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: