Podrobnější hledání

Nabídka práce - KLEMPÍŘ - Milevsko

Volné místo v oboru Klempíři (kromě stavebních)

Náplň práce: Provádí ruční a strojní zpracování a spojování tenkých plechů a zhotovuje z nich výrobky

Obsluhuje a seřizuje jednoúčelové stroje a přípravky na výrobu potrubí

Zhotovuje tvarové díly a jiné výrobky dle technické dokumentace

Spolupracuje s TPV na stanovení technologie výroby atypických tvarových dílů

Zhotovuje kruhové oblouky falcováním a bodováním

Požadujeme

Střední odborné vzdělání

Nabízíme:

Zázemí stabilní a renomované společnosti

Motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech

Týden dovolené navíc

Závodní stravování

Příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění

Firma:
ZVVZ MACHINERY, a.s.
Milevsko
Sažinova 888
399 01
Milevsko

Kontaktní osoba:
Ing. Hana Klukáčková
tel: +420 382 552 705
e-mail: hana.klukackova@zvvz.cz

Místo práce: Milevsko

Nástup od: 07.01.2019