Podrobnější hledání

Nabídka práce - ZÁMEČNÍK SENIOR - Milevsko

Volné místo v oboru Zámečníci strojů

Náplň práce: činnosti související se zhotovením přípravků, nástrojů a částí strojů a zařízení ruční úpravou a opracování strojních součástí broušením, řezáním, sekáním, ohýbáním, rovnáním, vrtáním, řezáním závitů, slícováním a stehováním dílů; sestavování a montáž dílů strojů a zařízení podle technické dokumentace (výkresové sestavy)

Požadujeme:

střední odborné vzdělání, strojírenství výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace a technologických postupů, základní svářecí kurz - zk 135 1.1, praxe v oboru

Nabízíme:

zázemí stabilní a renomované společnosti, motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dojíždění

- mzda od 20 000Kč; jednosměnný provoz; nástup možný ihned

Firma:
ZVVZ MACHINERY, a.s.
Milevsko
Sažinova 888
399 01
Milevsko

Kontaktní osoba:
Ing. Hana Klukáčková
tel: +420 382 552 705
e-mail: hana.klukackova@zvvz.cz

Místo práce: Milevsko

Nástup od: 07.01.2019