Podrobnější hledání

Nabídka práce - Projektant/ka stavební - Pardubice

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Místo výkonu práce Pardubice - Pernerova

Nástup dle dohody.

Poznámka: možnost změny prac. poměru na dobu neurčitou (po uplynutí 1 roku)

Pracovní náplň: zpracovávání stavebních částí tuzemských i zahraničních projektů průmyslových objektů

Požadujeme: Bc. (VŠ) stavební - pozemní stavby, znalost angličtiny, uživatelské znalosti PC, MS Office, AutoCAD nebo Microstation, odborná praxe je výhodou nikoli však podmínkou, mzda podle znalostí a praxe

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost práce i v zahraničí, zázemí nadnárodní společnosti, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího profesního růstu

Místo práce: Pardubice

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: