Podrobnější hledání

Nabídka práce - Směnový kontrolor - Stráž pod Ralskem

Toto volné místo již není aktuální.

O společnosti AWEC NORTH s.r.o. Jsme rychle rostoucí společnost, našim předmětem podnikání je velkosériová výroba hliníkových komponentů pro automotive.

Popis pracovní pozice:

-Pravidelná kontrola kvality a postupů výrobních operací (obráběné díly)

-Kontrola dílů dle výkresové dokumentace a daných kontrolních plánů, kontrola prvních kusů

-Namátkové kontroly, sledování a vyhodnocování kvality výroby dílů, sledování a kontrola realizace nápravných opatření

-Provádění vstupní a výstupní kontroly

-Měření na vyspělých zařízeních - zaškolíme

-Provádění kontrolních záznamů, vizuální kontrola dílů

-Samostatné rozhodování o kvalitě ve výrobě

Požadujeme:

- Orientaci v technické dokumentaci

- Samostatnost, pečlivost, schopnost přijmout zodpovědnost, důslednost, smysl pro pořádek, schopnost řešit problémy a učit se novým věcem

- Pozitivní myšlení

- Základní uživatelská znalost PC, MS Office

- Praxe v strojírenském podniku, ve kvalitě - výhodou

Nabízíme:

Finanční bonusy: měsíční pohyblivý bonus až 4000 Kč, měsíční bonus za udržení kvality bez reklamace až 2500 Kč, měsíční příspěvek za efektivní předávání směn, příspěvek na dojíždění, příplatky za víkendy, noční směny apod., zaměstnanecké pojištění odpovědnosti - ZDARMA, stravenky, teambuildingy, večírky, moderní prostředí, přátelský kolektiv, možnost karierního růstu a vzdělávání se aj.

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti AWEC NORTH s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

První kontatk emailem!

Dvousměnný provoz

Místo práce: Stráž pod Ralskem

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: