Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - Business coordinátor - Praha

Volné místo v oboru Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu

Popis:

Místo výkonu práce: Lomnického 1742/2a, Praha 4

Pohovory po předchozím zaslání CV v anglickém a čínském jazyce na email: hellorita@163.com

Znalost čínštiny, dobrá znalost angličtiny - výhodou, znalost čínského prostředí výhodou. Komunikační dovednosti, aktivita, organizační schopnosti, práce pod časovým tlakem, ochota cestovat.

Náplň práce: Koordinuje spolupráci a aktivně komunikuje se zástupci čínských společností a jednotlivými odd. mateřské společnosti - obchod, marketing, export, finance. Aktivně spolupracuje a realizuje výrobu všech exportních obchodně-marketingových materiálů, předmětů a reklamních kampaní ( př. brožury, obchodní listy, reklamní filmy, dokumenty, prezentace) Obchodní administrativní podpora - celní deklarace, zajištění výroby, distribuce, doprava a komplexní odbavení zakázek. Připravuje a koordinuje, případně se osobně účastní všech promo aktivit na území Číny i Evropy. Administrativní podpora partnerů - ubytování, doprava apod.

Interní činnosti: Iniciace nových podnětů, návrhů na změny. Poskytování pravidelné zpětné vazby. Aktivní spolupráce v rámci týmu napříč společností dle potřeb a požadavků, spolupráce s právním oddělením. Hlídání dodržování platných regulací, pravidel a požadavků pro vývoz produktů z a do Číny dle legislativy České republiky pro vývoz a dovoz a legislativy Čínské lidové rep. pro vývoz.

Typ pracovního poměru / úvazku:


Firma:
Europe Huajie Development s.r.o. Praha 4
Praha
Lomnického 1742
140 00
Praha

Kontaktní osoba:
Qinyan (Rita) Paní Rao
tel:
e-mail: hellorita@163.com

Místo práce: Praha

Nástup od: 01.06.2018