Nabídka práce - Vedoucí hospodářského střediska pro Ostravu a okolí - Ostrava

Volné místo v oboru Řídící pracovníci v oblasti úklidu

Společnost HPF CleanCat s.r.o., hledá vhodného kandidáta na pozici "Vedoucí hospodářského střediska - úklidových služeb", pro Moravskoslezský kraj.

Náplň práce

- Jedná se práci na plný úvazek, jednosměnný provoz

- Zodpovědnost za prováděné úklidové služby na svěřených zakázkách a jejich kontrola

- Jednání se zákazníky

- Vedení svěřeného týmu lidí

- Nábor zaměstnanců dle potřeby na jednotlivé zakázky

- Kancelářské práce související s pracovní činností ( předfakturace, elektronická docházka,..)

- Zajišťování nákupu a objednávek provozního materiálu

Nabízíme

- Zázemí stabilní české společnosti s vysokou kvalitou služeb

- Motivační systém finančního ohodnocení

- Mobilní telefon, služební automobil

- Prostor pro realizaci dobrých nápadů

Požadujeme

- Minimálně středoškolské vzdělání, nejlépe technického směru, zakončené maturitní zkouškou

- Zkušenosti s vedením lidí

- Profesionální přístup

- Základní znalost zákoníku práce

- Dobrá znalost PC ( Excel, Word),

- ŘP sk. B

- Samostatnost, organizační schopnosti, rozhodnost

- Vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu

Místo pracoviště: Ostrava a okolí.

Kontakt: 596 223 724.

První kontakt telefonicky nebo emailem.

Nechodit na firmu osobně!!

Firma:
HPF CleanCat s.r.o. - OSTRAVA
Ostrava

Ostrava

Kontaktní osoba:
Kateřina Lazarová
tel:
e-mail: prace@cleancat.cz

Místo práce: Ostrava

Nástup od: 01.06.2018