Podrobnější hledání

Nabídka práce - ANALYTIK/REFERENT LABORATOŘE - Litvínov

Volné místo v oboru Chemičtí inženýři kontroly a řízení kvality a specialisté

Popis:

ANALYTIK/REFERENT LABORATOŘE

Jsme mezinárodní firma, jeden z nejvýznamnějších dodavatelů polypropylénových kompaundů pro výrobce plastových dílů zejména pro elektrospotřebiče, automobilový a stavební průmysl. Hledáme kandidáta na pozici

Analytik/referent laboratoře

V rámci našich rostoucích aktivit se jedná o velmi důležitou pozici, s potenciálem dalšího růstu na pozici vedoucí laboratoře.

Profil kandidáta:

- VŠ vzdělání, ideálně VŠCHT ideálně v plastikářském oboru (zpracování plastů)

- Znalosti z oblasti metrologie, reologie plastů, termické analýzy, statistických výpočtů; MSA výhodou

- Znalost systému řízení jakosti ISO 9001 a IATF 16949 výhodou

- Znalost AJ slovem a písmem, znalost NJ výhodou

- Uživatelská znalost nástrojů MS Office

- Samostatnost, flexibilita, logické myšlení, zodpovědnost

- Týmová spolupráce, komunikační dovednosti

Pracovní náplň:

- Komplexní zabezpečení provozu laboratorních přístrojů, vč. zajištění pravidelných kalibrací a servisu

- Školení nových laborantů pro samostatnou práci s přístroji

- Zajištění zprovoznění nových přístrojů, vč. zaškolení laborantů

- Sledování v laboratořích aplikovaných norem (ČSN EN, ISO, ASTM, DIN…) a jejich změn, implementace těchto změn do běžného provozu laboratoří

- Specifikace nových přístrojů, spolupráce při tvorbě podkladů pro výběrová řízení, jednání s potencionálními dodavateli

- Vyhodnocování vzorků (např. DSC, OIT, tahové zkoušky)

- Komunikace a spolupráce s vedením laboratoří u mateřské společnosti

Nabízíme :

- Platové ohodnocení individuálně dle zkušeností a dovedností uchazeče

- Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky a volnočasové kupóny, 13.plat, 14.plat dle hospodářského výsledku podniku

HLÁSIT SE: Medunová Marcela, pouze e-mail: medunova.marcela@innocomp.hu

Firma:
INNO-COMP BOHEMIA, s.r.o.
Litvínov
1
436 01
Litvínov

Kontaktní osoba:
Marcela Medunová
tel:
e-mail: medunova.marcela@innocomp.hu

Místo práce: Litvínov

Nástup od: 01.06.2018