Nabídka práce - KONZULTANT/KONZULTAČNÍ INŽENÝR - Karlovy Vary

Volné místo v oboru Ostatní stavební inženýři

Popis:

KONZULTANT/KONZULTAČNÍ INŽENÝR

Kontakt: pí Pavla Brabencová, e-mail: brabencova@cmanagement.cz

Náplň práce:

- zajištění informací o konkrétním stavebním projektu

- komunikace s objednatelem i zhotovitelem

- účast na jednáních a kontrolních dnech stavby

- analýza a posuzování podkladů

- tvorba požadovaných výstupů

- činnost v rámci pojektového týmu, podpora projektového manažera

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru (výhodouobory VŠ: Projektový management a inženýr, Konstrukce a dopravní stavby)

- praxe v oboru výhodou

- analytické myšlení a přemýšlení v souvislostech

- anglický jazyk - mírně pokročilý

- ŘP skupiny B

- zdravý selský rozum

- smysl pro zodpovědnost

- zdvořilé/asertivní vystupování

- organizační a komunikační schopnosti, schopnost práce v týmu

- samostatnost, rozhodnost, důslednost, preciznost, spolehlivost

- pokročilou znalost práce s MS Office

- znalost rozpočtů, knih FIDIC a MS project výhodou

Nabízíme:

- flexibilní pracovní dobu

- firemní mobilní telefon a notebook

- vzdělávací kurzy

- mladý pohodový kolektiv inteligentních lidí

- možnost profesního růstu

- pracovní poměr na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou

- možnost být součástí nového perspektivního odvětví stavebního trhu

- podporu seberealizace, získávání nových zkušeností a znalostí v širším okruhu stavebnictví

- adekvátní finanční ohodnocení a nadstandartní benefity (stravenky, příspěvek na výuku angličtiny, sick days, home-office, 25 dní dovolené, penzijní pojištění)

- příjemné pracovní prostředí v centru Karlových Varů

Místo výkonu práce: Bezručova 8, Karlovy Vary

Firma:
Contract management, a.s. - 001
Karlovy Vary
Bezručova 1321
360 01

Kontaktní osoba:
Pavla Brabencová
tel: +420 733 733 164

Místo práce: Karlovy Vary

Nástup od: 16.05.2018