Podrobnější hledání

Nabídka práce - FRÉZAŘ/-KA - SOUSTRUŽNÍK/-ICE - Jaroměř

Toto volné místo již není aktuální.

Nástup dle dohody. Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity a absolventy.

Směnnost: jednosměnný či dvousměnný provoz.

Náplň práce: obsluha a programování CNC frézy v systému FANUC, obsluha a programování CNC soustruhu v systému FAGOR.

Požadavky: samostatnost, odpovědnost, flexibilita. Praxe výhodou, nikoliv podmínkou.

Zaměstnavatel nabízí: školení, 13. plat, profesní růst, příspěvek na penzijní pojištění, perspektivu dlouhodobého zaměstnání, příspěvek na dopravu do zaměstnání.

Kontakt - pí. Hojná Svatava; 778 538 238; e-mail: hojna@strojtex.cz (zaslání životopisu).

Místo výkonu práce: Hradecká 315, 551 01 Jaroměř.

Místo práce: Jaroměř

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: