Nabídka práce - Samostatný technolog - Vedoucí úseku řízení a kontroly jakosti - Obchodní ředitel - Lobodice

Volné místo v oboru Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby

Popis:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce

odpovídá za chod úseku přípravy výroby a řídí činnost úseku řízení a kontroly jakosti; zajišťuje technickou dokumentaci výrobků, zpracovává podnikové normy a technické podmínky, spotřební normy výrobků, včetně zadávání do PC v systému výroba; zpracovává technologické předpisy a receptury; provádí zajištění, odzkoušení a případné zavedení do výroby přísad a příměsí do betonu; zajišťuje zkoušení výrobků dle Kontrolního a zkušebního plánu; podílí se na reklamační činnosti v oblasti kvality ve vztahu k dodavatelům i odběratelům; zpracovává výrobkovou výkresovou dokumentaci v autocadu.

Požadavky:

VŠ vzdělání technického směru; znalost cizího jazyka vítána; zodpovědnost, poctivost, trestní rejstřík bez záznamu; řidičský průkaz sk. B; uživatelskou znalost práce na PC, pokročilá znalost MS Office, Internetu.

Nabízíme:

samostatná a zodpovědná práce, 25 dnů dovolené, příspěvek na obědy, služební telefon, příjemné pracovní prostředí, prodloužení pracovního poměru

Zájemci se mohou hlásit:

- zasláním životopisu na e-mail: anna.kunova@betonika.cz

Firma:
BETONIKA spol. s r.o.
Lobodice
221
751 01
Lobodice

Kontaktní osoba:
Anna Kunová
tel: +420 581 706 423
e-mail: anna.kunova@betonika.cz

Místo práce: Lobodice

Nástup od: 01.08.2018