Podrobnější hledání

Nabídka práce - Inženýr kvality zákaznický - Lovosice

Volné místo v oboru Strojní inženýři kontroly a řízení kvality

Popis:

NÁPLŇ PRÁCE:

o komunikuje se zákazníky

o monitoruje defekty a vyhodnocuje je

o vede řešení zákaznických reklamací

o vytváří a reviduje inspekční standardy produktů v sériové výrobě

o řeší a dohlíží na implementaci změnových řízení

o připravuje a vede procesní audity interních linek

o podílí se na procesu lokalizací komponentů

o koordinuje systém kontrol

POŽADUJEME:

o VŠ nebo SŠ vzdělání s 2 roky praxe v oblasti automobilového průmyslu automobilového průmyslu,

o práce s PC, komunikativní a organizační schopnosti,

o znalost nástrojů kvality, PPAP, PFMEA, MSA & G8D,

o výhodou znalost APQP, ISO/TS 16 949, VDA 6,

o komunikativní angličtina, min. úroveň B1

o schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci,

o řidičské oprávnění sk. B.

NABÍZÍME:

o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu

o odpovídající školení

o příležitost profesního a karierního růstu

o férová firemní kultura

o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)

o platové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

o relokační balíček v případě nutnosti stěhování

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.

Pružná pracovní doba

Firma:
TRCZ s.r.o.
Lovosice
Průmyslová 1165
410 02
Lovosice

Kontaktní osoba:
Jaroslava Matoušková
tel: +420 416 421 201
e-mail: jaroslava.matouskova@trcz.cz

Místo práce: Lovosice

Nástup od: 04.07.2018