Nabídka práce - Specialista simulace Senior v oddělení simulace - Olomouc

Volné místo v oboru Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Popis:

Pracoviště: tř. Svobody č.p. 596/21, Olomouc.

Náplň práce:

- komplexní řešení výrobních linek pro karoserie automobilů

- off-line programování robotů

- optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby

- návrh a implementace technického řešení

- tvorba a úprava dokumentace

- zpracování požadavků a změn zákazníka

- služební cesty do zahraničí

- jednání se zákazníky, subdodavateli

Požadujeme:

- SŠ/ VŠ vzdělání strojního zaměření podmínkou

- praxe se simulacemi robotických linek v automobilním průmyslu min. 2 roky

- práce v programu Process Simulate podmínkou

- znalost software Delmia / Robcad výhodou

- znalost programování robotů online výhodou (finanční bonus)

- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni podmínkou

- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

- zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu

- možnost karierního postupu do vedoucí pozice řízení projektu

- práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie

- moderní pracovní prostředí

- účast na zahraničních projektech

- zaměstnanecký systém benefitů (mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky a dopravu, finanční bonusy za projekt, jazykové kurzy (AJ/NJ), sick-days,…)

- jednorázový nástupní bonus

- vynikající finanční ohodnocení

Kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Firma:
CAD engineering s.r.o. - prac. Olomouc
Olomouc
tř. Svobody 596
779 00
Olomouc

Kontaktní osoba:
Andrea Pávková
tel: +420 585 229 476
e-mail: personalabteilung@cad-engineering.cz

Místo práce: Olomouc

Nástup od: 01.06.2018