Podrobnější hledání

Nabídka práce - Obchodní referent/ka - Valašské Meziříčí

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

OBCHODNÍ REFERENT/KA, OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Nástup možný ihned!

POŽADUJEME: střední školu s maturitou (obchodní nebo technický obor), znalost MS Office, komunikativní dovednosti, profesionální vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B. Samostatnost a schopnost zorganizovat si čas, ochotu cestovat.

NÁPLŇ PRÁCE: Podílení se na růstu obchodní části společnosti. Kvalitní servis, poradenství a pravidelné návštěvy stávajících a potenciálně nových klientů (prodejen, koupelnových studií, skladů). Příprava smluv a obchodních podmínek, administrativa.

NABÍZÍME: Práci na plný úvazek. Platové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům. 2 dny dovolené navíc. Příspěvek na stravování. Dle výsledků společnosti finanční příspěvek na letní dovolenou a vánoce. Zázemí silné, rostoucí společnosti s dlouholetou tradicí. Komplexní zaškolení, auto, mobil, tablet. Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Chuť k práci, dokážeme ohodnotit!

PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail: prodejna@krajcar.cz

Místo práce: Valašské Meziříčí

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: