Nabídka práce - Dělník v prádelně a čistírně (obsluha strojů a zařízení) - Jablonec nad Nisou

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

DĚLNÍK/ce – nemocniční prádelna

- jedná se o fyzicky náročnou práci (manipulace s prádlem baleným v pytlích, velkým množství prádla v jedné várce, apod.) Nutná fyzická zdatnost!!!

Náplň práce:

- příjem a značení prádla, oděvů

- obsluha a údržba technologického zařízení při praní prádla

- třídění, kompletace a balení zakázek k expedici

- vedení příslušné evidence a záznamů

Požadujeme:

- samostatnost, spolehlivost

V případě zájmu o pracovní místo nebo pro bližší informace kontaktujte vedoucí oddělení prádelny – p. Blanku Kudrnáčovou – tel: 483 345 195

Nabízíme:

- přátelský kolektiv

- zázemí stabilní organizace

- čerpání z fondu FKSP (příspěvek na rekreaci, masáže, tábory pro děti, penzijní pojištění)

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: