Nabídka práce - Dělníci při údržbě zeleně a komunikací - Dobříš

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Pozice: dělníci při údržbě zeleně a komunikací

Náplň práce: údržba městské zeleně, údržba komunikací a jiné práce dle potřeby zaměstnavatele

Požadavky: řidičský průkaz sk. B, manuální zručnost, spolehlivost, pracovní flexibilita

Práce vykonávána na Dobříši a okolí.

Zaměstnanecké výhody: stravenky

Nástup možný ihned. Mzda: 14 000,- až 17 500,- Kč

Kontakt: Táborská Lucie, tel.: 606 641 470 - 8:00 - 15:00 hod., e-mail: sekretariat@dokas.cz

Místo výkonu práce: DOKAS Dobříš, s.r.o., Na Chmelnici č.p. 455, Dobříš

Místo práce: Dobříš

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: