Podrobnější hledání

Nabídka práce - PRACOVNÍK/CE KONTROLY JAKOSTI - Liberec

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Náplň práce: výstupní kontrola pekařských výrobků.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ - obor potravinářské technologie

- dobrá znalost práce na PC

- pečlivost a zodpovědnost

- časovou flexibilitu

Pracovní doba:

- směnný provoz - ranní, odpolední, noční směny

- soboty + neděle

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené

- roční bonus za docházku až 10.000,-

- stabilizační bonus 2.000,- až 5.000,-

- závodní stravování nebo stravenky v hodnotě 120,-

- možnost kariérního růstu

- zvýhodněný prodej pečiva vlastní produkce

Hlásit se e-mailem.

Třísměnný provoz

Místo práce: Liberec

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: