Podrobnější hledání

Nabídka práce - Skladník - Lovosice

Volné místo v oboru Úředníci ve skladech

místo výkonu práce v nově vznikajícím skladu na uvedených parcelních číslech v Terezínské ulici ( naproti Lovochemii a.s.).

Náplň práce: manipulace se skladovým zbožím - bezchybný příjem, výdej, uskladnění zboží, kontrola zboží, kontrola a třídění palet, příprava zakázek dle zadání, vykládka a kontrola zboží dle skladových dokumentů a pokynů nadřízeného, práce s paletami dle platných dokumentů a pokynů nadřízeného, plnění výkonnostních a kvalitativních ukazatelů, vedení příslušné evidence, obsluha manipulační skladové techniky.

Požadavky: základní vzdělání, spolehlivost, přesnost a časová flexibilita, průkaz na VZV výhodou, ochota pracovat ve 3 směnném provozu, dobrý zdravotní stav.

Třísměnný provoz:

První týden: ranní 6.00 -14.00 hod.

Druhý týden: odpolední 14.00 - 22.00 hod.

Způsob prvního kontaktu: e-mailem, zaslat životopis.

Dvousměnný provoz

Firma:
FM ČESKÁ, s.r.o., provozovna Lovosice
Lovosice
Terezínská 47
410 02
Lovosice

Kontaktní osoba:
Lucie Šimková
tel:
e-mail: lsimkova@fmlogistic.com

Místo práce: Lovosice

Nástup od: 07.02.2019