Podrobnější hledání

Nabídka práce - Finanční ředitel/ka - Jihlava

Toto volné místo již není aktuální.

Baví vás vést lidi, přemýšlíte strategicky, máte vize a zároveň zkušenosti s finančním plánováním a řízením rozpočtů i třeba v malé firmě? Hledáte organizaci, kde můžete mít významný vliv na její rozvoj? Preferujete práci na poloviční úvazek? Přijďte se představit a seznámit se s tvůrčím týmem Sokolu Jihlava. Jsme organizace, kde se prolíná kultura se sportem a z dobrovolníků se stáváme profesionály. Buďte u toho s námi! Věk pro tuto pozici není rozhodující. Rádi se seznámíme i se zkušeným seniorem, nebo maminkou či tatínkem na rodičovské dovolené. Náplň práce i výši úvazku můžeme společně postupně upravit - jsme otevření a těšíme se na vaše dovednosti, schopnosti a týmového ducha.

Náplň práce:

- finanční řízení jednoty (plány, roční a víceleté rozpočty, plánování a řízení investic do hlavní činnosti, DIODu a budovy)

- zodpovědnost za strategické rozhodování v jednotě

- nastavení funkční organizační struktury v jednotě

- řízení malého týmu spolupracovníků

Požadavky na zájemce o pozici:

- zkušenosti s řízením týmu

- praxe ve finančním řízení menší firmy/organizace, ve tvorbě rozpočtů

- schopnost spolupracovat a řídit procesy

Nabízíme:

- poloviční úvazek

- práci v malém kolektivu dynamicky se rozvíjející neziskové organizace s velmi širokou náplní

- činnosti v oblasti sportu a kultury

- flexibilní pracovní dobu

- možnost podílet se a ovlivňovat posun Sokolu Jihlava k profesionalizaci řízení

- adekvátní finanční ohodnocení

Pružná pracovní doba

Místo práce: Jihlava

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: