Podrobnější hledání

Nabídka práce - Mistr/ová výroby - Přerov

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:

Řízení kolektivu pracovníků výrobních dílen (řezárna, lehká mechanika, těžká mechanika, brusírna, do 20 lidí); Rozdělování práce, sledování a moderování toku výroby, sledování termínů; Hospodaření s nástroji a nářadím, řízení údržby a opravy strojního zařízení; Odborná a administrativní podpora procesů ve výrobě; Odhady časové náročnosti na výrobu; Úzká spolupráce s kooperátorem a s mistrem montáže; Sjednávání a oceňování práce pro drobné zákazníky.

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání technického zaměření; MS Word, MS Excel, práce v PDM a CAD (Solid Works, zaškolíme); Znalost všech základních procesů třískového obrábění a odhad časové náročnosti; Znalost čtení výkresové dokumentace, znalost základních konstrukčních materiálů, tepelného zpracování a povrchových úprav; Výborné organizační a komunikační dovednosti; Spolehlivost, svědomitost a loajálnost; Zájem učit se novým věcem; Řidičský průkaz skupiny "B" (výhodou).

Nabízíme:

25 dnů dovolené; Práci v progresivní inženýrské firmě se zaměřením na strojírenství, stravenky.

Zájemci se mohou hlásit:

- zasláním životopisu (CV) na email: svobodova@kbhcz.cz

Místo práce: Přerov

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: