Nabídka práce - MANIKÉR/KA, NEHTOVÝ/Á DESIGNER - Karlovy Vary

Volné místo v oboru Manikéři a pedikéři

Popis:

MANIKÉR/KA, NEHTOVÝ/Á DESIGNER

Kontakt: POUZE Anh Ta Quynh, tel.: 776 533 688, e-mail: taquynhanh@seznam.cz

Svůj životopis zasílejte na: taquynhanh@seznam.cz

Pracovní doba: 9:00 - 17:00

Náplň práce:

• vyřizování objednávek zákazníků a komunikace se zákazníky

• modeláž a úprava nehtů, např. potažení gelem, lakování

• zdobení nehtů designem, aplikace umělých nehtů

• klasická manikúra, masáž rukou

Požadavky na zaměstnance:

- znalost vietnamštiny výhodou a praxe v oboru výhodou

- mimořádný zákaznický servis, komunikativní osobnost

- odolnost vůči stresu, spolehlivost

- schopnost se rychle učit novým věcem a pracovat v týmu

Firma:
Truong Giang Nguyen
Karlovy Vary
Sokolovská 231
360 05

Kontaktní osoba:
Anh Ta Quynh
tel: +420 776 533 688
e-mail: taquynhanh@seznam.cz

Místo práce: Karlovy Vary

Nástup od: 05.10.2018