Podrobnější hledání

Nabídka práce - Přípravář-ka/výrobní příprava - Praha

Toto volné místo již není aktuální.

Náplň práce: příprava zakázek, tvorba harmogramu, poptávání a uzavírání smluv se subdodavateli, komunikace se subdodavateli, investory a projektanty, přípravy změnových listů a úzká spolupráce se stavbyvedoucím.

Požadujeme: středoškolské vzdělání s praxí v oboru stavebnictví nebo vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví, řidičské oprávnění sk. B, komunikační a organizační schopnosti a dovednosti, aktivní znalost práce na PC (word, excel, outlook atd.), znalost práce s rozpočtářským SW (např. BuilPower), PP na dobu určitou s možností prodloužení.

Nabízíme:

Zázemí stabilní společnosti, finanční ohodnocení v závislosti na kvalifikaci a praxi, služební mobilní telefon, služební notebok, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění, možnost využití volného času v rekreačních střediscích společnosti, sportovní akce pořádané zaměstnavatelem.

Pružná pracovní doba

Místo práce: Praha

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: